Prosím napiš mi

Ahoj!

Jsem rád, že jste navštívili můj blog a zajímáte se o možnost zveřejnění článku. Věnujte prosím chvilku přečtení celé stránky, která jasně vysvětluje naše zásady, proces odesílání a obsah, který přijímáme.

Navrhuji zveřejnit na svém webu článek na zajímavé téma. Aby byl čtenářům poskytnut dobrý a užitečný článek, doporučujeme se před objednáním publikace seznámit s pravidly publikace.

Požadavky na vydání:

 1. Jedinečnost: Článek musí být 100% originální a dříve nikde nepublikovaný. Plagiátorství není povoleno. Nebudu zveřejňovat nic, co bylo dříve zveřejněno jinde.
 2. Délka: Délka článku by měla být alespoň 1200-1500 slov. Vyhrazuji si právo zprávu kdykoli změnit.
 3. Fotografie: Fotografie, grafy, tabulky atd. musí být připojeno. V tomto článku. K primárnímu zdroji můžete také přidat přihlašovací údaje. Na Pixabay můžete používat pouze obrázky bez autorských práv.
 4. Kvalita obsahu: Článek musí mít vysokou kvalitu a musí být odeslán do Grammarly and Hemingway, aby bylo zajištěno, že text je gramaticky správný a čitelný.
 5. Prezentace: Doufám, že umíte správně napsat článek s nadpisy (velká písmena) a odkazy. Všechny články musí být odeslány ve formátu docs.google.com s publikovatelným HTML.
 6. Téma: Téma článků by mělo souviset s mým blogem.
 7. Načasování: Neexistuje žádný termín, ale očekávám, že budete psát včas a budete udržovat komunikaci otevřenou.

V tomto případě nemůže být článek přijat k publikaci:

 1. Články, které porušují zákon, mohou uvádět v omyl nebo poškodit zdraví čtenáře (kasina, drogy, násilný obsah atd.). Pokud článek nepovažuji svým obsahem nebo tématem za vhodný ke zveřejnění, mám právo zveřejnění odmítnout.
 2. Pokud byl článek zkopírován z jiného webu (nejednoznačný obsah).

Jak o sobě píšu?

Pošlete e-mail na adresu [email protected]

Chcete-li napsat dopis:

 1. Jaká jste společnost a jak vypadá váš web?
 2. Předmět a stručný popis publikovaného článku.
 3. Pokud chcete přidat odkazy, uveďte všechny cílové odkazy, které chcete zahrnout (URL a kotvící text pro každý odkaz) (maximálně 1-2 odkazy na článek).
 4. Uveďte příklady jiných dříve publikovaných článků.

Ceny a podmínky zveřejnění jsou k dispozici na vyžádání.

Čekám na tvůj dopis.